Cennik

 • W cenie zniżki na Baseny termalne 20%
 • Ceny zaczynają się już od 35 zł / noc w pokojach z łazienką 
 • Ceny zaczynają się w Apartamentach od 45zł/os -80zł /noc
 • dzieci do 2lat za bez płatnie na łożku z rodzicami 
 • możliwość dostawki łożeczka
 • turystcznego 10zł/doba 
 • dzieci od 3-8lat  znizki 
 • Ceny zależą od sezonu i długości pobytu – najlepiej wybrać jedną z dostępnych ofert lub skontaktować się z nami
 • Dodatkowo oferujemy śniadania i obiadokolacje

Aby poznać naszą ofertę zapraszamy do formularza kontaktowego.

Regulamin rezerwacji

Przed przyjazdem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem

 1. Minimalna długość pobytu to 1 doby. W celu zagwarantowania pobytu wymagamy wpłaty od 35- 50% zadatku. W przypadku rezygnacji lub zmiany terminu pobytu zadatek nie podlega zwrotowi. Ewentualne skrócenie pobytu wiąże się z pobraniem pełnej opłaty zgodnie z ustalonym wcześniej terminem rezerwacji.
 2. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.Zameldowanie do 20.00 godziny , możliwośc późniejszego zameldowania. po wcześniejszym zgłoszeniu pod tel..+48-880-274-183 Jeśli gość nie dojedzie do godz. 21:00 bez wcześniejszego poinformowania, rezerwacja zostaje anulowana.
 3. Należność za pobyt rozliczana jest w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji.
 4. W dniu przyjazdu może zostać pobrana dodatkowo kaucja zwrotna w wysokości od 200zł w zależności od Apartamentów . W przypadku z przyjętego depozytu.
 5. Cena wynajmu obejmuje ustaloną w momencie rezerwacji liczbę osób. Każda dodatkowa osoba może zostać dokwaterowana tylko po wyrażeniu zgody przez właściciela za dodatkową opłatą ( 50 zł / osoba)
 6. Wewnątrz domu obowiązuje całkowity zakaz przebywania zwierząt i palenia papierosów oraz świec itp. Zakaz grillowania na balkonach . Możliwość tylko w Altanie z  altanie.Niedostosowanie się do tego depozyt może być podstawą do zatrzymania pobranej kaucji.
 7. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas palenia w kominku, szczególnie gdy w domku przebywają w sali kominkowej małe dzieci.
 8. Do dyspozycji gości na każdy pokój lub apartamenty  miejsce parkingowe. Nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domu w pokojach czy też w Apartamentach  oraz za samochody zostawione na parkingu.
 9. Udostępniamy drewno do grilla w limitowanej ilości. W przypadku zwiększenia zapotrzebowania może zostać pobrana dodatkowa opłata.
 10. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższym regulaminem i jego akceptacją.
 11. Podane ceny są orientacyjne nie